Białystok, ul. Gdańska 12     Tel: (85) 740 33 17
Szukaj

MONTAŻ OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO I GNIAZD WTYKOWYCH

Realizujemy usługi w zakresie okablowania strukturalnego oraz wtyczek i gniazd wtykowych.

Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne zapewnia pełną obsługę w kwestii transmisji sygnałów. Porządnie i rzetelnie wykonana instalacja okablowania strukturalnego obniża znacząco koszty dotyczące instalacji nowych urządzeń co w perspektywie długiego okresu czasu powoduje brak konieczności rozbudowywania czy modernizacji systemu okablowania.

Za pomocą okablowania strukturalnego jesteśmy wstanie: Przesyłać obraz i dźwięk, łączyć komputery w tzw. sieci lokalne za pomocą routera, podłączać telefony oraz video- telefony czy łączyć systemy monitoringu oraz RCP czy KD.
Wykonywane przez naszą firmę instalację charakteryzują się wysoka jakością co przekłada się na bezawaryjny długi czas ich działania. Pracujemy tylko na sprawdzonych komponentach najlepszych firm z tej dziedziny.


Wtyczki i gniazda wtykowe

Są one tak zaprojektowane by wykluczyć możliwość włożenia wtyczki do gniazda o innym napięciu czy prądzie lub innej liczbie biegunów. Zwiększają nie tylko bezpieczeństwo i komfort. Wybierane są one do nowych i remontowanych domów ponieważ ich design jest bardzo nowoczesny i atrakcyjny często uwzględniający daną modę panująca na rynku. Chronią zdrowie i życie naszych dzieci – istnieje do nich możliwość zamontowania specjalnych osłon czy zatyczek. Do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności ( łazienka, kuchnia) stosuje się specjalne gniazdka z klapka ochronną. Ich fachowa nazwa to gniazdka bryzgoszczelne.

OSTATNIO DODANE

Nadzór inwestorski - Elam Białystok
17/10/2014 - 11:41
Iluminacja obiektów - Elam Białystok
17/10/2014 - 08:46
Inteligentny Dom
16/10/2014 - 08:25

DANE TELEADRESOWE

ELAM Dariusz Jarmoc i wspólnicy s.j.
Białystok 15-249, ul. Gdańska 12
Tel. (85) 740 33 17
Fax (85) 740 33 16
E-mail: mariusz.klokowski@elam.pl