Białystok, ul. Gdańska 12     Tel: (85) 740 33 17
Szukaj

TV PRZEYSŁOWA (CCTV)

W ostatnich latach w Polsce System Nadzoru Wizyjnego stał się bardzo popularnym i pomocnym narzędziem w ochronie osób i mienia. Na system składa się z różna ilości kamer , które obserwują określony i wyznaczony obszar przekazując go jednocześnie do monitorów w stacji monitorowania.

Systemy CCTV wykonywane przez nasza firmę charakteryzują się łatwą i elastyczną eksploatacją. Zapewniają doskonałą jakość obrazu zarówno w dzień jak i w nocy.

Montowane przez nas rozwiązania nadają się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Współgrają z charakterem obiektów i uwarunkowaniami danego terenu. Spełniają najwyższe normy i standardy bezpieczeństwa narzucone przez klienta- oferujemy Państwu zaawansowaną technologicznie telewizje przemysłową dopasowaną indywidualnie do Waszych potrzeb.

Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom w znaczący sposób zwiększacie Państwo możliwość kontroli np.: tego co dzieje się w Waszej firmie. Stały dostęp do zapisu z systemu monitorującego daje nowe możliwości nadzoru. To wszystko znajdziecie w naszej ofercie.

Przy budowie systemów CCTV korzystamy z producentów takich marek jak Bosch, Siemens, SAMSUNG, JVC, Pelco, PHILIPS, VJBC, SONY, ADACS, GEOVISION.

Nasi pracownicy posiadają ukończone kursy i certyfikaty szkoleń ww. producentów. Daje to gwarancję profesjonalnie i rzetelnie wykonanej. Aby system prawidłowo funkcjonował musimy najpierw obejrzeć dany obiekt i ocenić jego uwarunkowania i charakterystykę ( oświetlenie, odległość od obiektów rejestrowanych itp. elementy) Na podstawie tych oględzin sporządzimy dla Państwa fachowy plan jak, co i gdzie należy umieścić, aby poprawnie działało.

OSTATNIO DODANE

Nadzór inwestorski - Elam Białystok
17/10/2014 - 11:41
Iluminacja obiektów - Elam Białystok
17/10/2014 - 08:46
Inteligentny Dom
16/10/2014 - 08:25

DANE TELEADRESOWE

ELAM Dariusz Jarmoc i wspólnicy s.j.
Białystok 15-249, ul. Gdańska 12
Tel. (85) 740 33 17
Fax (85) 740 33 16
E-mail: mariusz.klokowski@elam.pl